PORSCHE PANAMERA VISTOTAL OD CASTAGNA MILANO

samochód Porsche
Bez wątpienia najpiękniejszy i niepowtarzalny samochód jest produkowany we Włoszech. Wielu brytyjskich, francuskich czy niemieckich entuzjastów samochodów nie zgodzi się z tym. Ale co z wieloma Srianf i MG? – Micherotti. Albo Aston Martin zaprojektowany przez Bertone, Touring i Zagato.

Peugeot został zaprojektowany przez Pininfarinę, a Citroen przez Bertone. Niemieccy producenci samochodów regularnie współpracują też z Włochami, BMW (m.in. Bertone i Zagato), Mercedes-Benz (m.in. Coggilla) i Oplem (m.in.). Bertone) lub Porsche (w tym Bertone i Zagato). We Włoszech o pomoc proszą nie tylko duzi producenci samochodów, ale także mali, jak Artega i Bitter.

Porsche kokpit

Ta długa historia projektowania motoryzacyjnego zaowocowała wieloma unikalnymi dziełami. Oprócz licznych pojazdów seryjnych istnieją również bardzo specjalne pojazdy do produkcji dalekobieżnych autobusów i samochody pokazowe. Znane i nieznane samochody. Jeśli nie jesteś ani entuzjastą Lamborghini, ani zapalonym entuzjastą samochodów zabytkowych, prawdopodobnie nie wiesz zbyt wiele o koncepcji Bertone Marzal Lamborghini zaprezentowanej przez Bertone na Geneva Motor Show w 1967.

Wkrótce po ogłoszeniu w Genewie Lamborghini Gallisal już ścigał się publicznie w Grand Prix Monako jako samochód wyścigowy, a nie samochód wyścigowy. Książę Monako Rainier III przechadza się po zamkniętych ulicach stolicy Monte Carlo. Zatrzymał się w pobliżu specjalnego Lamborghini Marzal i wybrał je jako samochód, którym wraz z żoną, księżniczką Grace, będzie jeździł podczas ceremonii otwarcia tegorocznego Grand Prix Monako.

Porsche kokpit

Koncept Marzal charakteryzuje się dużymi szklanymi drzwiami w kształcie mewy, które umożliwiają dostęp do wnętrza samochodu. Zapewnia również doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.
Jedną z cech Marzala są duże szklane drzwi na zawiasach i wspaniałe panoramiczne widoki, które umożliwiają łatwy dostęp do kabiny. Oto drzwi, które zainspirowały Porsche Panamera Vistatal od włoskiego producenta nadwozi Castagna Milano, założonego przez Carlo Castagna w 1849 roku. Najbardziej znany ze swoich „produkcyjnych” projektów mini i Fiata.

Znana marka fitness wypuściła wersję Sport Turismo ze zwiastunem, który pokazuje, jak wygląda zwykła Panamera i dużymi drzwiami obrotowymi z włókna węglowego.

Z pewnością ma bardzo charakterystyczny wygląd. A z tego, co wiemy, mechanizm blokujący znajduje się gdzieś pośrodku drzwi, na poziomie powierzchni, a klamka automatycznie rozszerza się w dotyku. Atelier twierdzi również, że otwieranie i zamykanie drzwi może odbywać się automatycznie, zarówno z bliska, jak i z daleka. Drzwi

mają również dwukolorową estetykę, która łączy się z kolektorem wydechowym pokrytym specjalną opalizującą farbą. Ten mod, zwany Vistotal, jest dostępny w obu -drzwiowych wersjach Porsche, a klienci mogą również dostosować własne projekty wnętrz za pomocą specjalnych materiałów i unikalnych wykończeń. W końcu Carrozzeria Milan zajęła dwa lata projektowania i miesiące pracy, aby opracować samochód oparty na hybrydzie Panamera
E.

Dodaj komentarz