Jak wybrać perfumy ślubne?

perfumy we flakonie
Niezainteresowani nie wiedzą nawet, jak trudnym zadaniem może być wybór perfum ślubnych. Zgadzam się, musisz zastanowić się, co lubisz, co lubi twój pan młody i jak wybrany przez ciebie zapach będzie trwał przez cały dzień świętowania.

„Wiele osób wybiera zapachy, które najczęściej nosiły, gdy spotykały się ze swoją drugą połówką, ale polecam nosić coś innego”, powiedział ekspert psychologii zapachu, Jason Nik, „Nasz zmysł węchu jest jednym z naszych najpotężniejszych zmysłów i bezpośrednio związane z naszą pamięcią, więc nosząc coś wyjątkowego na wesele, panny młode będą miały zapach, który przez kolejne lata będzie im przypominał dokładnie dzień ich ślubu. ” Szukaj zapachu, który ma inną nutę niż zwykle. Jeśli lubisz białe kwieciste, spróbuj z zapachem cytrusów nucie i kwieciste w bazie. W ten sposób nadal pachniesz jak ty, ale na tyle inaczej, by to zauważyć.

Możesz także nakładać zapachy. Testując perfumy, spróbuj nałożyć na swoje zwykłe perfumy, które przypominają ci o umawianiu się z małżonkiem, z nowym zapachem. Kiedy zapachy dobrze ze sobą współgrają, możesz stworzyć zupełnie nowy, charakterystyczny zapach na dzień ślubu.

Aby wydłużyć czas noszenia Twojego zapachu, ekspert ds. flory Robyn z The Social Flower mówi: „ ważne jest, aby znaleźć perfumy o większej zawartości oleju niż wody. Pomoże to w utrzymaniu zapachu dłużej i będzie łatwo aktywowane przez wzmożony ruch – idealne, gdy ty uderz na parkiet.”
Więc kiedy szukasz idealnego zapachu, poszukaj olejku zapachowego lub wody perfumowanej. Mają wyższą zawartość oleju niż woda toaletowa.

Dodaj komentarz