Jak wygląda Twój ogród? Jest to atrakcyjne miejsce, w którym możesz wypocząć, czy raczej kawałek ziemi obsiany trawą, której nie pielęgnujesz tak, jak należy? Co zrobił, by ogród wydawał się atrakcyjniejszy? Oto kilka propozycji, które możesz wykorzystać. Bardzo dobrym pomysłem jest zasadzenie krzewów.
Ozdobny krzew, odpowiednio wyeksponowany z pewnością doda uroku i „ożywi” nudny do tej pory ogród. Podobnie kwiaty – wybierz takie, które kwitną w poszczególnych porach roku, dzięki temu Twój ogród zawsze będzie mienił się przeróżnymi kolorami.
A może Borówka amerykańska ?
A może warto pomyśleć o altanie lub chociażby zestawie wypoczynkowym? Dzięki temu będziesz mógł stworzyć w ogrodzie przestrzeń, która będzie odpowiednia do wypoczynku czy relaksu – miło będzie wieczorem usiąść w ogrodzie i relaksować się wdychając zapach trawy oraz kwiatów i ciesząc zmęczone oczy zielenią. Kolejną propozycją jest skalniak lub oczko wodne – te elementy z pewnością sprawią, że Twój ogród będzie atrakcyjny, obydwa są niestety dosyć wymagające w utrzymaniu.