Guerlain w projekcie szkoleniowym dla pszczelarzy

pszczelarze
Ponieważ śmiertelność pszczół osiąga alarmujący poziom na całym świecie, UNESCO i francuska marka Guerlain rozpoczęli 17 października 2020 roku, pięcioletni projekt szkoleniowy wspierający pszczelarzy i ich know-how.

Projekt realizowany jest w ramach partnerstwa domu perfumeryjnego Guerlain i UNESCO z LVMH i UNESCO’s Man and the Biosphere ( MAB ) i obejmuje cztery aspekty: szkolenie pszczelarzy w rezerwatach biosfery wyznaczonych przez UNESCO, zakładanie gospodarstw pszczelich, zapewnienie wsparcia technicznego i działań następczych, ocena korzyści z zapylania w lokalnych ekosystemach.

Szkolenie i wsparcie w zakładaniu uli zapewni Observatoire Francais d’Apidologie ( OFA ), we współpracy z Komitetami Narodowymi MAB i uczestniczącymi rezerwatami biosfery. Ośmiu pszczelarzy z czterech krajów weźmie udział w pierwszej fazie projektu, którego celem jest rozszerzenie do 44 rezerwatów biosfery do 2024 r. z 88 pszczelarzami i 4400 uli.

Dyrektor Generalna UNESCO, Audrey Azoulay, która przemawiała podczas inauguracji, uważa, że ​​„program będzie promował i chronił kluczową rolę pszczół jako zapylaczy w różnych ekosystemach na całym świecie. Przekazywanie wiedzy i know-how pszczelarzy zostanie ułatwione dzięki szkoleniom i badaniom, aby wzmocnić związek między tą istotną różnorodnością biologiczną a bezpieczeństwem żywnościowym, a tym samym przyczynić się do realizacji Agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030. UNESCO ma przyjemność liczyć na wsparcie domu Guerlain w działaniach na rzecz planety i przyszłych pokoleń”.
pszczelarz
Prezes Guerlain, Laurent Boillot, wyjaśnia, że ​​partnerstwo narodziło się podczas Uniwersytetu Pszczół w UNESCO w maju: „Będzie to nowy punkt zwrotny w ochronie pszczół, symbolu naszej firmy. Bardzo się cieszymy, że możemy współpracować z ekspertami Programu Człowiek i Biosfera UNESCO (MAB)”.

Inicjatywa jest częścią partnerstwa UNESCO-MAB i LVMH, w ramach którego LVMH wspiera międzyrządowy program Człowiek i Biosfera, którego celem jest zachowanie bioróżnorodności i połączenie w działaniu zobowiązań środowiskowych, społecznych i gospodarczych na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Guerlain mieszka w Goldenland

French Maison Guerlain przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowej kolekcji, posypanej złotem i wykonanej w wyimaginowanym miejscu zwanym Goldenland. Złoto, ostateczny świąteczny kolor, jest najbardziej dominującym odcieniem w tej raczej niewielkiej, luksusowej linii do makijażu, która pojawia się również na złotych puderniczkach i etui.

Kultowe Meteorites Perles Guerlain są teraz perłami Meteorites Goldenland, dostarczanymi w specjalnej, złotej obudowie wielokrotnego użytku, która później może być również użyta jako szkatułka na biżuterię. Istnieją cztery rodzaje pereł Goldenland: różowe złoto i miękkie miedziane perły, które dodają blasku, różowo-winny odcień podkreślający cerę oraz białe perły, które odbijają światło.

Guerlain Goldenland Bronzing Powder to limitowana edycja rozświetlacza Terracotta wydana w 2019 roku. Zaprojektowany, aby Twoja skóra wyglądała na muśniętą opalenizną przez cały rok, rozpływa się po aplikacji i zapewnia świetlisty efekt makijażu. Zapakowany w etui wielokrotnego użytku w kolorze złotym. Ale centralnym elementem jest paleta cieni do powiek Guerlain Goldenland, która jest paletą z limitowanej edycji z 10 pięknymi, matowymi, metalicznymi i opalizującymi odcieniami. Harmonia kolorów obejmująca złoto, ciepłe brązy i neutralne odcienie jest idealna zarówno jako paleta przejściowa, jak i do malowania najbardziej efektownych wakacyjnych stylizacji. Paleta prezentowana jest w złotej obudowie z czarnym wnętrzem, wyposażonej w dwa dwustronne pędzle i lusterko.

W kolekcji znajdują się również trzy pomadki Guerlain Goldenland Rouge G w luksusowych etui z limitowanej edycji z wbudowanym lusterkiem. Dostępne w odcieniach: matowa malina, brzoskwinia nasycona złotem i rosy nude. Wreszcie, jeden z nowych produktów Guerlain świetnie pasuje do kolekcji Goldenland, mimo że nie jest wliczony w cenę – Złoty Radiant Setting Spray Parure. Opisywany jako nieważka i nawilżająca mgiełka, złoty spray tworzy na skórze cienką, promienną warstwę, która chroni ją przed zanieczyszczeniami i utrzymuje makijaż dłużej.

Dodaj komentarz