Gucci Guilty Absolute Pour Femme ~ nowy zapach

Gucci wprowadził Gucci Guilty Absolute Pour Femme, nowego flankera dla Gucci Guilty z 2010 roku. Gucci Guilty Absolute Pour Femme jest odpowiednikiem Gucci Guilty Absolute Pour Homme z 2017 roku.

Zapach Gucci Guilty Absolute Pour Femme powstał w wyniku specjalnej współpracy między dyrektorem kreatywnym Alessandro Michele i mistrzem perfum Alberto Morillasem. Zastosowano w nim specjalną mieszankę o strukturze, która pozostaje niezmieniona od pierwszego zastosowania na skórze.

Guilty Absolute Pour Femme został opracowany przez perfumiarza Alberta Morillasa w którym „miesza trzy” składniki podstawowe: jeżynę, bułgarską różę i złote drewno z bergamotką, paczulą i ambrą, aby stworzyć głęboki, piżmowy zapach. Złote drewno jest uzupełnione tajemniczą nutą jeżyny, tworząc nietradycyjny szyprowy owocowy zapach dla współczesnej kobiety.

„Chciałem notatkę z jeżyn, która sprawi, że będziesz marzyć o tym, jak ją powąchać. Jest magiczny i łączy się z naturą, a także z emocjami. W tych perfumach jest romans, aura czystej, wolnej miłości, ALESSANDRO MICHELE”

Dodatkowe nuty zapachowe to bergamotka, róża, cyprys, lasy, bursztyn i paczula.
Gucci Guilty Absolute Pour Femme jest dostępny w pojemnościach 30, 50 i 90 ml wody perfumowanej.

Dodaj komentarz