Dwayne Johnson ma wielki problem z nowoczesnymi samochodami sportowymi

samochód
Poza tym, że jest znany jako jedna z najbardziej znanych gwiazd kina akcji w kasie – oprócz tego, że jest bardzo utytułowanym byłym zapaśnikiem – Dwayne Johnson jest znany ze swojej miłości do samochodów. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku samochodów sportowych i supersamochodów , szczególnie tych, które można zobaczyć w jego dawnym programie telewizyjnym HBO „Ballers” oraz w serii filmów „Szybcy i wściekli”, w których występuje.

Dwayne Johnson, formalnie znany jako The Rock, zademonstrował tę miłość do samochodów zarówno w wywiadach, jak i w mediach społecznościowych. W rzeczywistości mężczyzna ma całkiem imponującą kolekcję własnych aut. Jednak, podobnie jak wielu miłośników szybkich samochodów o egzotycznych projektach, ma kilka zasadnych skarg. Nie chodzi o to, że uważa, że ​​nie są tak szybkie, jak powinny, ani że nowoczesne samochody sportowe są zbyt ciężkie dla Johnsona chodzi o wielkość tych nowoczesnych samochodów sportowych.

Jasne, robią wrażenie, ale kiedy masz tak dużą ramę jak ktoś taki jak The Rock, trochę trudno jest wcisnąć się do małych kabin znajdujących się w wielu z tych supersamochodów, jak zauważył Cars OID. Gwiazda ma dostęp do wszystkich tych niesamowitych przejażdżek, ale wiele z nich po prostu nie może go pomieścić, a żartował, że może tylko robić z nimi zdjęcia, zamiast zabierać te bestie na przejażdżkę. Nie jest jedyną osobą z tym problemem. Dostosowywanie samochodu sportowego Na szczęście istnieje wiele firm tuningowych, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu (poprzez Extend My Seat ). Nie tylko mogą dostosować układ samochodu, aby pomieścić wyższe lub większe osoby, ale mogą nawet dokonywać modyfikacji, aby zrobić takie rzeczy, jak dodanie większej mocy – nie, że większość nowoczesnych samochodów sportowych potrzebuje doładowania.

Jest to zasób szeroko wykorzystywany przez ludzi takich jak gracze NBA, więc jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kogo na to stać. Niektórzy mogą krytykować to rozwiązanie, ponieważ wysocy ludzie, którzy chcą sportowych samochodów, muszą je kupić, a następnie wydać dodatkową gotówkę, aby dostosować je do swoich potrzeb. To nie wydaje się sprawiedliwe. Istnieją jednak powody, dla których większość firm projektuje samochody sportowe tak krótkie i o małym prześwicie, między innymi po to, aby uzyskać niższy środek ciężkości w celu lepszego prowadzenia przy wyższych prędkościach. Jak większość rzeczy, samochody te są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​kierowców o średnim wzroście, ponieważ większość konsumentów należy do tej kategorii.

Jasne, firma taka jak Pagani mogłaby zaprojektować samochód sportowy pasujący do Dwayne’a Johnsona, ale nie może spodziewać się sprzedaży zbyt wielu takich samochodów, co mogłoby zaszkodzić marży zysku. Być może pewnego dnia pojawi się producent samochodów i zaprojektuje szybkie samochody sportowe skierowane do osób o większych rozmiarach.

Dodaj komentarz