Donna Trussardi

Donna Trussardi

Perfumy Trussardi kupisz w perfumerii www.markowaperfumeria.pl

Perfumy Donna Trussardi zostały skomponowane przez Jeana Guicharda w 1994 roku. Zapach jest kompozycją słoneczną i bardziej uwodzicielską, która skręca w kierunku kwiatowym. Chociaż po raz kolejny pojawia się kwiatowe serce, atmosfera jest inna, nastawiona na cieplejsze tonacje, jak uśmiech prawdziwej włoskiej signoriny. Otwarcie kompozycji jest znacznie mniej ostry, wybiera zamiast tego synergię mandarynki i imbiru, która stwarza zapach w nasyconych kolorach wielkich włoskich mistrzów.

Odtąd, jeśli będziesz się blisko pochylać, możesz wykryć kilka kwiatów, wszystkie śpiewają unisono, ale czasami można się ukryć przed innymi w grze w chowanego. Wykryć można ylang ylang, goździk i smugę tuberozy. Ale prawdziwa unikalność w Donna Trussardi pochodzi z rozwijania się klasycznego balsamicznego akordu, takiego jak słodki zamsz, zbudowany na labdanum i benzoesie (który komplementuje słodsze elementy tropikalnego ylang ylang z jego waniliowym odcieniem).

Donna Trussardi posiada kwadratową butelkę z zaokrągleniami

Nazewnictwo marki jest trochę mylące. Trussardi for Women jest również postrzegane jako Trussardi per Donna, które mogą sprawić wrażenie, że wersja 1994 jest starsza. Uważaj, opakowanie jest zupełnie inne i łatwe do rozróżnienia. Zarówno Trussardi for Women, jak i Donna Trussardi są dziś rzadkością, ale dyskonty i aukcje internetowe mogą być źródłem ich pozyskania.

Dodaj komentarz