Disney wypuszcza oryginalną ścieżkę dźwiękową Andora

Star Wars
Disney udostępnia dziś oryginalną ścieżkę dźwiękową Star Wars: Andor w serwisach streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music, Amazon Music i innych.

Jeśli nie możesz się nacieszyć niesamowitą nową serią akcji na żywo z serii Gwiezdne wojny, Andor , masz szczęście. Disney wypuszcza dziś cyfrową ścieżkę dźwiękową z przebojowego serialu Lucasfilm.

The Andor: Volume 1 (odcinki 1-4) (Original Score) to cyfrowy album, który zawiera partytury skomponowane i wyprodukowane przez trzykrotnie nominowanego do Oscara® i zdobywcę nagrody Emmy® kompozytora Nicholasa Britella i jest dostępny tutaj . Możesz słuchać całego albumu na Spotify, Apple Music, Amazon Music, Pandora, deezer, Tidal lub pobrać go z iTunes Store.

Po pierwszym cyfrowym albumie Andor, po nim pojawi się cyfrowy album Andor: Volume 2 (Original Score), który będzie dostępny 4 listopada, oraz Andor: Volume 3 (Original Score), którego premiera zaplanowana jest na 2 grudnia. jest transmitowany wyłącznie na Disney Plus .

Gwiezdne wojny: Andor

Dla tych, którzy jeszcze tego nie widzieli, serial „Andor” odkrywa nową perspektywę z galaktyki Gwiezdnych Wojen, skupiając się na podróży Cassiana Andora (Diego Luna), aby odkryć, co może zmienić. Serial opowiada o narastającej buncie przeciwko Imperium oraz o zaangażowaniu ludzi i planet. To era pełna niebezpieczeństw, oszustw i intryg, w której Cassian wkroczy na ścieżkę, która ma zmienić go w zbuntowanego bohatera. Oryginalny serial aktorski został stworzony przez Tony’ego Gilroya, a producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan.

We wrześniu Disney wypuścił ostatni zwiastun filmu Star Wars: Andor, który możecie obejrzeć poniżej:

Nicholas Britell (kompozytor muzyki) mówi o swoim podekscytowaniu tym projektem: „Jestem niesamowicie wdzięczny Tony’emu Gilroyowi i firmie Lucasfilm za danie mi tej szansy i powierzenie mi stworzenia ścieżki dźwiękowej do filmu Andor”. Praca z Tonym nad tym epickim serialem była niezwykle inspirująca. Dorastając jako wielki fan galaktyki Gwiezdnych Wojen, bycie częścią tego wszechświata było ekscytującym i właściwie dość emocjonalnym doświadczeniem. Starałem się stworzyć muzyczny krajobraz, który wydaje się autentyczny i integralny z historią. Tony i ja badaliśmy każdy niuans – od tworzenia muzyki przed kamerą, przez tworzenie nieustannie ewoluującej ścieżki dźwiękowej, po wyobrażanie sobie unikalnych wariacji tematu każdego odcinka. Jestem naprawdę podekscytowany wydaniem pierwszego tomu oryginalnej muzyki do „Andora”, reprezentującego ścieżkę dźwiękową z odcinków od 1 do 4. Więcej wkrótce!”

Andor: Volume 1 (Episodes 1-4) Original Score Tracklisting:

Andor (Main Title Theme) – Episode 1
WE BEGIN (Time Grappler)
Niamos! (Morlana Club Mix)
Morlana Drop
Pre-Mor Shakedown
B2
Rix Road
Bix Caleen
Kenari Council
Bix Has a Secret
Kenari Male Wanted for Questioning
The Cassian Way
Andor (Main Title Theme) – Episode 2
End of Day
Who Else Knows?
Luthen Rael
The Kenari War Cry
The Night Before
Pilgrim
Andor (Main Title Theme) – Episode 3
Mirror
Corpos
In Their House / Who Are You?
The Reckoning
Past / Present Suite
Andor (Main Title Theme) – Episode 4
I Came for You
ISB
Blue Kyber
Where’s My Starpath Unit?
Luthen of Coruscant
Syril Suite
Mon Mothma
END OF DAY (Time Grappler)

Subskrybuj Disney Plus

Jeśli nie nadrobiłeś zaległości w uniwersum Gwiezdnych Wojen lub Marvela, nigdy nie jest za późno na subskrypcję Disney Plus . Usługa ma trzy różne poziomy, które możesz subskrybować. Na przykład możesz otrzymać samodzielną wersję Disney Plus za 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.

Lub kup pakiet Disney Plus , który obejmuje Disney + Hulu (z reklamami) + ESPN + za 13,99 USD miesięcznie. Jeszcze lepiej, weź Disney Plus + Hulu (bez reklam) + ESPN + za 19,99 USD miesięcznie. A jeśli chcesz skorzystać z Hulu bez reklam, zdobądź Disney Plus + Hulu (bez reklam) + ESPN + za 19,99 USD miesięcznie .

Nie zapominaj jednak, że Twoja subskrypcja oferuje więcej niż cały świat Gwiezdnych Wojen. Będziesz mieć również pełny dostęp do treści Marvel Cinematic Universe (MCU), Pixar, Disney i Nat Geo.

Dodaj komentarz