Bobbi Brown: Paleta Camo Luxe Eye & Cheek

kosmetyki
Wykorzystując zawsze popularny nadruk kamuflażu, Bobbi Brown opracowuje paletę Camo Luxe Eye & Cheek dla swojej kolekcji AW18. Bogaty i ziemisty, składa się z sześciu cieni do powiek i jednego rozgrzewającego rozświetlacza.

Każda formuła rozprowadza się bez wysiłku, nadając powiekom bogactwo gęsto napigmentowanych kolorów. Jedwabiste i gładkie, wszystkie odcienie nakładają się naturalnie, a odbijające światło perłowe pigmenty nadają całej urodzie wyrazisty wygląd.

Ta paleta zawiera sześć matowych, metalicznych i błyszczących cieni, które zapewniają wielowymiarowy wygląd oczu, a także odbijający światło puder rozświetlający, który błyskawicznie rozświetla skórę — wszystko w jednej uniwersalnej palecie.

Matowy cień do powiek w kości
Matowy cień do powiek w pszenicy
Matowy cień do powiek w chłodnej szarości
Metaliczny cień do powiek w kolorze Smokey Brown
Cień do powiek Sparkle w kamuflażu
Matowy cień do powiek w chłodnym brązie
Rozświetlający puder w ciepłym blasku

Kolory są modne na sezon jesienno-zimowy, głębokie szarości i brązy, metaliczne i złote, to bardzo przyjemna paleta do codziennego użytku, biorąc pod uwagę ilość matowych odcieni. Pod względem jakości są w większości kremowe, w ogóle nie kredowe, a pędzle zbierają sporą ilość produktu ze względu na dobrą pigmentację, bardzo dobrze sprawdzają się, jeśli chodzi o blendowanie i budowanie makijażu oczu.

Uważam, że ta paleta jest bardzo przydatna, ponieważ nie jest zbyt duża, ale ma opcje do makijażu dziennego i nocnego, co jest całkiem dobrą opcją dla podróżników, którzy nie chcą dużo nosić. Wybór koloru był całkiem mądry i nie ma jednego odcienia, którego bym nie użył. Ta paleta jest limitowaną edycją, podobnie jak większość palet Bobbi Brown, gdy zostaną wyprzedane, prawie nigdy nie wracają do magazynu, więc jeśli Ci się spodobała, pospiesz się!.

Dodaj komentarz